| Start | Ulubione
Home Działanie produktów Do domu i samochodu Lifestyle Dla zwierzšt Inne produkty Współpraca Cennik Kontakt
Produkty Ecoflow - Bioflow

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz również:

Test Bioflow - więcej...

Ochrona przed elektrosmogiem - więcej...

Bioflow

Medycyna wykorzystuje elektrycznie wytworzone, pulsujące pola magnetyczne do terapii przeciwbólowej. Bioflow naśladuje tą metodę przy pomocy opatentowanego przez nas statycznego pola magnetycznego. Technika ta, znana pod nazwą CRP, jest całkowicie pewna i nie wymaga korzystania ze źródła prądu. Gdy krew przepływa przez pulsujące pole magnetyczne, wartość pH zostaje wyrównana (jest ono źródłem informacji o bólu). To wspiera pozytywną wymianę informacji wewnątrz komórek - co jest podstawą dobrego stanu zdrowia.

Nutriflow

Napój ten został stworzony z myślą o zapewnieniu i uzupełnieniu elektrolitów w organiźmie, z uwzględnieniem składników sód - potas. Zwiększa to prozdrowotne działanie naszych Bioflow produktów.

CRP imituje efekt drogich urządzeń medycznych za niewielki ułamek ich kosztów.


Biophone & Bioguard

Każda komórka naszego organizmu jest uzależniona od swojej własnej elektromagnetycznej częstotliwości. Jest to niezbędne w komunikacji z komórkami sąsiadującymi. Jest to określone jako koncepcja "bio - rezonansu". Jest jednak udowodnione, że np.: telefony komórkowe, komputery, telefony bezprzewodowe czy kuchenki mikrofalowe zakłócają te czynności w organiźmie i wpływają na nasze samopoczucie. W dłuższym czasie takie obce długości fal mogą spowodować bóle głowy, pieczenie skóry oraz zaburzenia koncentracji.

Biophone i Bioguard wykorzystują zasadę "sprzężenia zwrotnego bio-rezonansu", aby chronić nas przed wpływami tego typu. Poprzez permanentne odbicia i powrót, naturalnych i zdrowych frekfencji naszych komórek szkodliwe wpływy są neutralizowane, zanim uszkodzą nasze komórki. Dokładna zasada działania jest trudna do zrozumienia. Rysunek wyjaśnia cząsto wiącej niż tysiące słów i poniższy schemat ilustruje zasadę działania tego procesu. Badania kliniczne wykazały, że u 42% badanych osób dolegliwości, związane z używaniem telefonów komórkowych, ustąpiły po zastosowaniu Biophonów. Najprawdobodobniej, elektrosmog wpływa na nasz organizm bardzo niekorzystnie, ale poprzez zastosowanie Biophone i Bioguard to niekorzystne działanie możemy zminimalizować.

Rezultaty badań mogą Państwo znaleźć na stronie: http://www.radiationresearch.org/

Copyright © 2006-2013 bioflow.zdrowe-produkty.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

.: Home : Cennik : Kontakt :.
Zdrowe produkty | Body Detox | Olej lniany zimno tłoczony | Miód | Nuga best | Hosting i projekt: MIG hosting