| Start | Ulubione
Home Działanie produktów Do domu i samochodu Lifestyle Dla zwierzšt Inne produkty Współpraca Cennik Kontakt
Produkty Ecoflow - Bioflow

Zdrowie, możliwość wyboru, szczęście... Jakby to było, gdyby tą listę poszerzyć o pojęcie "dobrobytu"?

Ecoflow znajduje się na szczycie rozwoju produktów w zakresie zdrowia, stylu życia i środowiska. Produkty te przynoszą wymierne korzyści dla naszych klientów. Każda osoba pełnoletnia może stać się naszym Partnerem w dystrybucji i częścią naszego sukcesu.

W 1991 stworzyliśmy i zastosowaliśmy naszą nową strategię marketingu, która wspiera naszą sieć tysięcy niezależnych współpracowników. Poprzez trening, wspomaganie i marketing wspieramy naszych partnerów w rozbudowie z sukcesem ich firm. To co nas od innych firm odróżnia to wieloletnie doświadczenie i stosowanie naszych zasad w działaniu na rynku. Nasze metody są subtelne i sprawdzone.

One funkcjonują!

 

Co jest korzyścią dla mnie?

  • Jeżeli Państwa ambicją jest, każdego roku wakacyjny urlop z rodziną, sfinansowany poprzez dodatkową działalność, to jesteśmy Państwa partnerem.
  • Jeżeli współpraca z nami ma być dorobkiem życia, jak życzy sobie wielu, też dobrze!
  • W Ecoflow są wszyscy mile widziani: uczniowie, emeryci, ludzie wszystkich zawodów a także profesjonaliści.
  • Oprócz korzyści wymiernych, jakimi są dodatkowe wpływy finansowe, ważne jest dawanie szczęścia innym ludziom czyniąc ich zdrowszymi.

Co to jest MLM?

MLM jest kombinacją składającą się: z budowy grupy partnerów współdziałających ze sobą oraz samodzielnej sprzedaży produktów. Ale w zasadzie są Państwo całkowicie niezależni w swoich decyzjach i wyborach. Wszystko jest możliwe. My pokażemy tylko Państwu jak to funkcjonuje. Ponad dwa miliony ludzi działają już w tym systemie w Niemczech i Austrii.

Co osiągnęło Ecoflow?

Byliśmy dwukrotnie na łamach Virgin Atlantic / Sunday Times w 100 najszybciej rozwijających się prywatnych firm w Anglii i zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najbardziej wizjonerskich i innowacyjnych firm w 2002 (BT Vision 100 Index). Posiadamy ISO 90001 (Quality Managamen Audit) oraz ISO 14001 (Environmental Audit). W roku 2002 jeden z najbardziej usytuowanych i znanych biznesmenów Anglii, kupił Ecoflow plc, i dzięki swoim nowym ideom oraz wielkiemu doświadczeniu kontynuuje dalszą ekspansje Ecoflow plc w Europie.

Co mam zrobić teraz?

Jeżeli zainteresowaliśmy Państwa naszą działalnością, prosimy o kontakt- wejście...


Prezentacje?

Prowadzimy prezentacje po wcześniejszym uzgodnieniu, na zamówienie na terenie całej Polski.

Copyright © 2006-2013 bioflow.zdrowe-produkty.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

.: Home : Cennik : Kontakt :.
Zdrowe produkty | Body Detox | Olej lniany zimno tłoczony | Miód | Nuga best | Hosting i projekt: MIG hosting