| Start | Ulubione
Home Działanie produktów Do domu i samochodu Lifestyle Dla zwierzšt Inne produkty Współpraca Cennik Kontakt
Produkty Ecoflow - Bioflow

Wykorzystywanie produktów Ecoflow nie jest ograniczone tylko do ludzi. Mamy cały szereg produktów do zastosowania u zwierząt.

Płaszcz dla psa

Płaszcz dla psa jest wykonany z poli-siatki, wytrzymały, wszechstronny, przepuszczający powietrze i bardzo komfortowy. Zawiera sześć magnesów rozmieszczonych tak, aby wspomóc cyrkulację krwi. Dwa przy karku i cztery na grzbiecie.

Płaszcz dla psa zakłada się tak jak tradycyjny płaszcz dla psa. Płaszcz posiada pas z rzepami wokół karku oraz brzuchu zapewniając możliwość regulacji. Może być noszony samodzielnie podczas dnia jak i nocy oraz pod dotąd stosowanym płaszczem dla psa. Płaszcz można używać przy ćwiczeniach w celu poprawienia przepływu krwi przez mięśnie lub też po ćwiczeniach w celu utrzymania elastyczności mięśni.

W świecie koni już od długiego okresu czasu, stosowane są z dużym sukcesem, kamasze i owijacze.


Bioflow derka dla koni

Po licznych konsultacjach lekarzy weterynarii, trenerów, jeźdźców oraz fachowców zajmujących się badaniem wpływu magnetoterapii na zwierzęta, zainstalowano 40-ci magnesów z systemem CRP w strategicznych punktach, wpływających na zdrowie i kondycję koni.

Derka wykonana jest z lekkiego i bardzo wytrzymałego materiału, w 4-ech rozmiarach.

Ten rewelacyjny produkt działa wspomagająco i stymulująco u zdrowego zwierzęcia, a w przypadku kontuzji, pomoże Państwa koniowi lub kucykowi szybciej powrócić do zdrowia.

Nutriflow

Nutriflow jest specjalnie stworzonym napojem elektrolitowym, wpływającym na wzrost wydajności organizmu. Elektrolity są ważne, aby utrzymać siłę wydajności naszego organizmu. Wspomaga on również wymianę międzykomórkową. Nutriflow jest ważnym uzupełnieniem do naszych produktów magnetoterapii. Powinien być zażywany codziennie.

Do użytku dla ludzi i zwierząt.

Copyright © 2006-2013 bioflow.zdrowe-produkty.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

.: Home : Cennik : Kontakt :.
Zdrowe produkty | Body Detox | Olej lniany zimno tłoczony | Miód | Nuga best | Hosting i projekt: MIG hosting